Локальний розвиток

ЛОКАЛЬНИЙ РОЗВИТОК

«Освітній ресурсний центр» більшість своїх ініціатив спрямовує на діяльності в невеликих містечках, селищах та селах України. В цьому напрямку реалізовано проект з вирішення проблем енергоефективності в освітніх закладах та закладах культури пілотних районів Львівщини. Фінансування –Фонд Євразія.Серед успішних проектів також варто назвати : «Сталий розвиток громад Львівської області» (фінансування – Міжнародний Фонд «Відродження»).

Організація проводить інформаційно-просвітницьку, навчальну, громадсько-адвокаційну та аналітично-дослідницьку діяльність, співпрацює з міжнародними, всеукраїнськими, регіональними та місцевими організаціями.

Сімінар

Представники організації в якості експертів були задіяні в проекті «Розвиток молочарських кооперативів в України», який реалізувався Консорціумом SOCODEVI, Канадською кооперативною асоціацією та Інститутом кооперативних досліджень та освіти Шербрук (за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив); у науково-дослідній роботи «Розробка системи формування та реалізації лідерського потенціалу молоді об’єднаних територіальних громад України» (виконувалася у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, 2017 – 2020 рр.)

Експерти ОРЦ також беруть участь у якості консультантів в ПРОГРАМІ «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ» (DOBRE).

Організація зосереджена на підготовці та реалізації проектів і програм та наданні послуг, зокрема:

  • різних формах просвітницькій діяльності у сферах пов’язаних з розвитком громад;
  • підтримці індивідуальних освітніх ініціатив підприємців, молоді тощо;
  • сприянні налагодженні співпраці та укладенні партнерських угод між об’єднаними територіальними громадами Україні та гмінами з Польщі;
  • організації поїздок, навчань, обміну досвідом для представників громад в певній сфері як в середині країни, так і за кордоном.

Також ОРЦ надає експертні послуги у сфері стратегічного планування для ОТГ.

Координатор напряму: Наталія Морозюк

кандидат економічних наук, доцент, експерт та консультант в міжнародних та державних програмах

moroziuk.nataliia(at)gmail.com