Оголошення

Організатори: Консорціум компаній "SafeHouse" (США) та ГО «Освітній ресурсний центр» (Україна)

Запрошуємо соціальних працівників для участі у Програмі стажування та клінічної практики в роботі з підлітками і молоддю у віці від 10 до 17 років у США.

Тривалість – 1 рік Програма: 2 міс. – навчанн...

Лого організаторів

Науково-педагогічне стажування

30 січня – 12 березня 2023 року

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej (Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській) (Республіка Польща) та Громадська організація «Освітній ресурсний центр» (Україна)

Шановні партнери!

У знак солідарності з Україною та підтримки українських науковців, наш польський партнер - Вища школа туризму та екології в Сухій Бескидській готує Збірник наукових праць, в якому будуть розміщені статті українською мовою на безоплатній основі. У доданому файлі Ви знайдете більш...

Лого організаторів - УКФ ОРЦ

Освітній ресурсний центр виступає партнером в проекті «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який реалізовується Сокальською міською радою за підтримки Українського культурного фонду.

Лого організаторів - EU IRF ORC

Проєкт реалізовує ГО «Освітній ресурсний центр» у співпраці з Львівським місцевим центром безоплатної вторинної правової допомоги за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (програма Права людини і правосуддя) в рамках проєкту “EU4USociety” у співпраці з Європейським Союзом.

Лого організаторів

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України

«Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління»

Шановні автори!

Запрошуємо Вас до участі у написанні колективної монографії, яка буде видана Вищою школою туризму і екології в Сухій Бескидській, м. Суха-Бескидська, Польща, (https://www.wste.edu.pl/) на тему: НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ТА КРАЇН ЄС

Матеріали приймаються англійською мовою.

Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об’єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень.

Лого Програми Польща-Білорусь-Україна

У цьому році замість традиційної Транскордонної освітньої кампанії для шкіл Програма Польща-Білорусь-Україна проведе онлайн конкурс «Together for Greener tomorrow!».
Заявки на онлайн конкурс для підлітків у рамках Дня європейської співпраці 2020 можна подати до кінця липня!

До участі запрошуються діти з прикордонних регіонів трьох країн (в Україні – Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей). Заявку може подавати як команда учасників, так і одна особа. Вік учасників - 12-16 років.