Матеріали

 • АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ за результатами моніторингу правових потреб жителів територіальних громад Львівського району у межах проекту «Підвищення правової спроможності ОТГ Львівського району та сприяння у впровадженні практик альтернативного вирішення правових спорів». В межах проекту проведено моніторинг правових потреб мешканців 9 новостворених територіальних громад Львівського району, а саме: Городоцькій, Комарнівській, Жовківській, Рава-Руській, Куликівській, Перемишлянській, Пустомитівській, Оброшинській, Солонківській. При проведенні дослідження за мету поставлено визначення правових потреби мешканців територіальних громад, виявлення основних тенденцій та можливостей вирішення їх правових проблем.
  ЗАВАНТАЖИТИ PDF

 • Аналітична доповідь «Правосуддя для всіх під час пандемії COVID-19: вплив на економіку», створена міжнародним експертним колективом, є продовженням серії «Правосуддя для всіх у часи пандемії». На сторінках доповіді Девід Стівен (David Steven), старший науковий співробітник Центру міжнародної співпраці при Нью-Йоркському університеті, Маайке де Ланген (Maaike de Langen), керівник програми Pathfinders for Justice, Сем Мюллер (Sam Muller), виконавчий директор Гаазького інституту інновацій права, та Марк Вестон (Mark Weston), незалежний автор, дослідник та консультант, разом зі співавторами пропонують стратегії того, як системи правосуддя можуть сприяти, а не перешкоджати економічному відновленню, і яких конкретних кроків лідери національних систем правосуддя можуть вжити для реформування цих систем з метою підтримки більш інклюзивних, сталих та стійких моделей зростання. Український переклад здійснений Євгеном Полтенком та Ксенією Рондяк Мережа правовового розвитку.
  ЗАВАНТАЖИТИ PDF

 • Системи правосуддя є життєво важливими для ефективного реагування на поширення пандемії COVID-19 та мінімізації її негативних впливів. Більш як 50 експертів з усього світу розробили першу доповідь з питань доступу до правосуддя в умовах пандемії. У ній експерти окреслюють ключові виклики, з якими зіштовхуються системи правосуддя у світі, та надають рекомендації для їх подолання.
  ЗАВАНТАЖИТИ PDF

 • Спецперевірка службовців новостворених об'єднаних громад: роз'яснення експертів. Експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою») підготували відповіді на питання, пов’язані із проходження спеціальної перевірки в органах місцевого самоврядування новостворених об’єднаних громад.
  ЗАВАНТАЖИТИ DOCX

 • Індекс сталості ОГС демонструє стале зростання - дослідження УНЦПД
  ЗАВАНТАЖИТИ PDF