Закордонне стажування науковців в Польщі

Лого організаторів

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України

«Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління»

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській, м. Суха-Бескидська, Польща
Академія міжнародних програм практик і стажувань «ПРОФІ СТАДІ ЕНД ВОРК»
Львівський державний інститут економіки і туризму
ГО «Освітній ресурсний центр»

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) запрошує до участі в черговій програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України I - IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, державного управління у Європейському Союзі, зокрема Польщі.

Програма стажування передбачає:

  • надання нових теоретичних і практичних знань;
  • обмін корисною інформацією зі зарубіжними колегами;
  • отримання нових наукових зв’язків.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) (зразок додається).
Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, при потребі переклад матеріалів та вебінарів на українську мову, сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування.

Додатково забезпечуємо: консультації та підтримку тренерів, можливість встановлення науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Дати проведення стажування: 14 липня – 14 вересня 2020 року
(можливі інші терміни за погодженням)

Програма стажування

Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму та державного управління»

Назва предмету Кількість годин Кількість балів ECTS
1. Аудит та консалтинг у сферах туризму, економіки та державного управління 30 1
2. Тренди в туризмі та готельному господарстві 30 1
3. Політика в сфері туризму 15 0,5
4. Господарче законодавство в ЄС та Польщі 15 0,5
5. Інтернаціоналізація та отримання грантів 30 1
6. Сучасні технології в проведенні навчань 60 2
Сума годин: Сума ECTS:
180 6

Стажування відбуватиметься за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. При потребі можливий переклад матеріалів та онлайн конференцій на українську мову. Тематика програми стажування при потребі може бути адаптована та модифікована для потреб конкретного учасника стажування.

Дедлайн реєстрації: 10 липня 2020 року.

Процес стажування

Контактні особи:

Ігор Каспрук Руслана Жовтані
Тел.: +380 50 370 31 03 +380 50 94 94 236
e-mail: igor@dialog.lviv.ua ruslana.calypso@gmail.com

Анкета для реєстрації DOCX Брошура PDF

Попередній запис Наступний запис